OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 a snímek KARLOS (2024)

MMA OKTAGON je v letošním roce na vrcholu a míří stále kupředu. To je už natolik otřepané, že pomalu nemá smysl to fanouškům, a celému světu, připomínat. Všichni to víme. Skutečnou novinkou je seznam jedinečných MMA SHOW, které pro vás OKTAGON plánuje v roce 2024. Letošním hitem je například OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2. Dalším nepopiratelným hitem je film Karlos (2024), který mapuje osobní život a sportovní kariéru Karlose Vémoly, jedné z dvou hvězd nadcházejícího zápasu. Tipnete si, kdo se stane vítězem?

MMA OKTAGON SHOW a Karlos (2024)

Karlose “Terminátora” Vémolu snad ani nemusíme představovat. Je jedním z předních a nejobávanějších novodobých gladiátorů organizace OKTAGON. Naplno se ukázal divákům ve filmu Karlos (2024), jehož režie se ujali Michal Samir a Šimon Šafránek. Neméně důležitou roli si střihla jeho žena Lela Ceterová.

Lvi žerou první.”

(Neoficiální podtitul, který můžete vidět na plakátech.)

Při bližším pohledu do zákulisí filmu a jeho tvůrců zjistíme, že má za sebou Šimon Šafránek řadu úspěšných snímků. U snímku Karlos si vedl neméně bravurně. Scénář se zaměřil na nejdůležitější okamžiky z Karlosovi kariéry i osobního života, vypíchl to podstatné a odhalil divákům kousek zápasníkovi duše. V letošním roce se stal snímek prakticky povinností všech fanoušků bojových sportů, MMA a především OKTAGONu.

Letos čeká Karlose odveta s Attilou “Pumukli” Véghem a to v rámci projektu OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2. Už víte, na koho si vsadíte? Turnaj se odehraje v pražském Edenu, na půdě, která hostí největší projekty. Nyní má čest přivítat i OKTAGON.

PPV, OKTAGON.TV a MMA SHOW z pohodlí doma

Možná si teď říkáte, že nestihnete turnaj osobně. Nevadí. Nebo se snad vyprodaly všechny lístky? S tím se musí holt při takové akci počítat. Organizátoři naštěstí mysleli i na fanoušky, kteří stadion nenavštíví a připravili pro ně PPV. Přímý přenos celého večera v maximální kvalitě na OKTAGON.TV. Stačí několik kliků myší a máte rezervaci na přenos v nejvyšší kvalitě. Můžete si být jisti, že si dají kameramani sakra záležet na všech důležitých detailech, takže máte jistotu, že nic nezmeškáte. Žádný úder nepadne mimo zorné pole obrazovky.

Letošní Tipsport Gamechanger 2 aneb kdo získá pohár

Karlos není jediným hitem letošního roku. I když si pro sebe urval pořádný kus slávy, stále je tu místo pro Tipsport Gamechanger 2. O co jde? Jedná se o pyramidový turnaj, jehož vítěz se stane šampionem Evropy v lehké váze. Celková suma, o kterou se zápasníci poperou, je 1 milion EUR. Konečný vítěz si odnese 300 000 EUR, v přepočtu přibližně 7,5 milionu korun.

MMA SHOW 2024 a OKTAGON v plné palbě

Už dost otálení, pojďme se podívat na plánované MMA SHOW 2024.

20.4. 2024 OKTAGON 56 – duben bude patřit Birminghamu, kde se mohou diváci těšit na návrat Shema Rocka a šampiona OKTAGON Challenge George STAINESE. Minout byste neměli ani „Frankfurtského krále“ Christiana Eckerlina a jedinečného Miroslava „Inkvizitora“ Brože. Kromě sportu je však město plné krásných památek, takže se určitě vyplatí vzít celou rodinu a udělat si prodloužený víkend.

4.5. 2024 OKTAGON 57: ECKERLIN VS. BROŽ – tentokrát to bude v kleci na téma Moeil vs. Austin. Tím však OKTAGON zdaleka nekončí. V hledáčku fanoušků je také „Frankfurtský král“ Christian Eckerlin a vytoužený Miroslav „Inkvizitor“ Brož.

8.6. 2024 OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 – červen bude patřit pražskému Edenu, kde proti sobě nastoupí v odvetě století Karlos “Terminátor” Vémola a Attila “Pumukli” Végh. Oba v plné formě. Z klece však vyjde jako vítěz pouze jeden z nich.

20.7. 2024 OKTAGON 59 – Bratislava bude hostit legendární Štvanici! Letošní open-air turnaj se koná poprvé na Slovensku. Nezapomenutelná show, slunečné počasí a pohodová atmosféra. Očekávej top bojovníky z lokální scény a čtvrtfinále Tipsport Gamechanger v lehké váze. Drsný návrat do Štvanice pro Limu proti žralokovi,. Čtvrtfinále MMA Ligy mistrů za Slovensko přinese souboj šampiona lehké váhy OKTAGONU Ronyho Paradeisera proti jednomu z hlavních aspirantů milionové pyramidy, bývalému šampionu KSW Torresovi.

12.10. 2024 OKTAGON 62 – OKTAGON navštíví Deutsche Bank Park ve Frankfurtu s kapacitou více než 50 000 diváků. Fanoušci se mohou těšit na dosud největší projekt v historii OKTAGONu. Myslíte, že v budoucnu přijde něco ještě většího?